See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego samochodu ciężarowego 4 osiowego typu wywrotka, nowej koparki kołowej i nowego ciągnika rolniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu ciężarowego 4 osiowego typu wywrotka, nowej koparki kołowej i nowego ciągnika rolniczego. Przedmiot zamówienia składa się z trzy części: Część nr 1: Dostawa nowego samochodu ciężarowego 4 osiowego typu wywrotka - 1 szt. Część nr 2: Dostawa nowej koparki kołowej - 1 szt. Część nr 3: Dostawa nowego ciągnika rolniczego - 1 szt.
Interne Kennung: ZP/ 07 /2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger, 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa nowego samochodu ciężarowego 4 osiowego typu wywrotka - 1 szt
Beschreibung: Dostawa nowego samochodu ciężarowego 4 osiowego typu wywrotka - 1 szt
Interne Kennung: ZP/ 07 /2026-CZĘŚĆ NR 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nowej koparki kołowej - 1 szt.
Beschreibung: Dostawa nowej koparki kołowej - 1 szt.
Interne Kennung: ZP/ 07 /2026-CZĘŚĆ NR 2
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa nowego ciągnika rolniczego - 1 szt
Beschreibung: Dostawa nowego ciągnika rolniczego - 1 szt
Interne Kennung: ZP/ 07 /2026-CZĘŚĆ NR 3
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren