238875-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektroden – Dodávky elektrod a svařovacích drátů II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky elektrod a svařovacích drátů II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky elektrod a svařovacích drátů pro zadavatele, a to včetně dopravy na místo plnění. Skutečné odběrné množství se bude vždy odvíjet výhradně od provozní potřeby zadavatele. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung14609-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávky elektrod a svařovacích drátů II