238932-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Bauarbeiten für Abwasserrohre – Udbud af rammeaftale for No-dig-opgaver
Wettbewerbsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af rammeaftale for No-dig-opgaver
Beschreibung: Den udbudte rammeaftale omfatter indkøb og levering af strømpeforinger (No-Dig opgaver) på Ordregivers ledningsnet.
Interne Kennung: 1244567-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0000