23894-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorach od I do V na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorach od I do V na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorach od I do V na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”). Zgodnie z art. 6d ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2024 r. poz. 399, zwanej dalej: „ucpg”), zamówienie publiczne udzielane jest odrębnie dla 5 zadań odnoszących się do poszczególnych sektorów, zgodnie z Uchwałą Nr LXXI/1044/13 Rady Miasta Krakowa z dnia 10 kwietnia 2013 roku w sprawie podziału obszaru Gminy Miejskiej Kraków na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (zwanej dalej: „Uchwałą Nr LXXI/1044/13”). a) Zadanie Nr 1 obejmujące Sektor I wyznaczony obszarem Dzielnic I, II, III, XIV, b) Zadanie Nr 2 obejmujące Sektor II wyznaczony obszarem Dzielnic IV, V, VI, VII, c) Zadanie Nr 3 obejmujące Sektor III wyznaczony obszarem Dzielnic VIII, IX, X, d) Zadanie Nr 4 obejmujące Sektor IV wyznaczony obszarem Dzielnic XI, XII, XIII, e) Zadanie Nr 5 obejmujące Sektor V wyznaczony obszarem Dzielnic XV, XVI, XVII, XVIII. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. ofert na Zadania (Sektory) nr 1, 2, 3, 4 lub 5 zgodnie z Uchwałą Nr LXXI/1044/13. Zamawiający ogranicza ilość Zadań (Sektorów), na które Wykonawca może składać ofertę, do 3 (trzech) Zadań (Sektorów). Wykonawca może zatem złożyć ofertę na jeden, dwa lub trzy Zadania (Sektory). Zamawiający ogranicza tym samym ilość Zadań (Sektorów), które można udzielić jednemu Wykonawcy, do 3 (trzech) Zadań (Sektorów). Jeżeli Wykonawca wchodzi w skład 3 (trzech) konsorcjów i jako konsorcjum złoży ofertę do 3 (trzech) różnych Zadań (Sektorów), wówczas złożenie oferty do czwartego Zadania (Sektora) skutkuje odrzuceniem wszystkich ofert obejmujących tego Wykonawcę.
Interne KennungTZ/EG/14/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze I na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze I na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz • transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, • zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, • zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”).
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelOdbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze II na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze II na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz • transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, • zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, • zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”).
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelOdbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze III na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze III na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz • transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, • zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, • zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”).
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelOdbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze IV na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze IV na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz • transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, • zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, • zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”).
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelOdbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze V na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
BeschreibungPrzedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze V na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz • transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, • zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, • zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”).
Interne KennungCzęść 5