See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro Ústecký kraj - Bilanční diagnostika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ vnitřně členěna do 7 částí. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ o realizaci poradenských činností s jedním vítězným dodavatelem pro každou jednotlivou část veřejné zakázky. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky.
Interne Kennung: 440/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bilanční diagnostika pro okres Děčín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. Specifikace konkrétních poradenských činností je uvedena v Příloze č. 8. - Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 440/2024/1
Los: LOT-0005
Titel: Bilanční diagnostika pro okres Litoměřice
Interne Kennung: 440/2024/3
Los: LOT-0006
Titel: Bilanční diagnostika pro okres Louny
Interne Kennung: 440/2024/4
Los: LOT-0007
Titel: Bilanční diagnostika pro okres Most
Interne Kennung: 440/2024/5
Los: LOT-0008
Titel: Bilanční diagnostika pro okres Teplice
Interne Kennung: 440/2024/6
Los: LOT-0009
Titel: Bilanční diagnostika pro okres Ústí nad Labem
Interne Kennung: 440/2024/7