2. Verfahren
Verfahren
Titel: „W poszukiwaniu innowacji – organizacja dwóch wyjazdów studyjnych dla lubuskich MŚP, z podziałem na dwie części: 1) Wyjazd studyjny do Szwajcarii (VI 2026); 2) Wyjazd studyjny do Finlandii i Estonii (IX 2026)”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji wyjazdu studyjnego z udziałem lubuskich przedsiębiorców oraz przedstawicieli Zamawiającego do Szwajcarii oraz Finlandii i Estonii. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1 do SWZ - dotyczy wszystkich Części.
Interne Kennung: DA.III.2721.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63515000 Reisedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Wyjazd studyjny do Szwajcarii”.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Wyjazd studyjny do Finlandii i Estonii.”
Interne Kennung: Część 2