2390-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – USŁUGA ODBIORU I WYWOZU NIESEGREGOWANYCH, SEGREGOWANYCH I WIELKOGABARYTOWYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W GIŻYCKU W 2025 R.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA ODBIORU I WYWOZU NIESEGREGOWANYCH, SEGREGOWANYCH I WIELKOGABARYTOWYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W GIŻYCKU W 2025 R.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych, segregowanych i wielkogabarytowych odpadów komunalnych z terenu administracyjnego 24 WOG Giżycko w 2025 r. 2.W zakres usługi wchodzi odbiór odpadów niesegregowanych, segregowanych i wielkogabarytowych wraz z przetransportowaniem ich do utylizacji lub składowania, w ilościach szacunkowych określonych w zestawieniach cenowych odpowiednio dla każdego zadania, przy użyciu sprzętu Wykonawcy z nieruchomości niezamieszkałych w: Zadanie I: m. Gołdap (segregowane, niesegregowane, wielkogabaryty), Zadanie II: m. Ełk (segregowane, niesegregowane), Zadanie III: m. Mrągowo (segregowane, niesegregowane, wielkogabaryty), Zadanie IV: m. Szeroki Bór i Rostki (teren poligonu) (segregowane, niesegregowane). Zadanie V: WIELKOGABARYTY (m. Giżycko, m. Węgorzewo, m. Orzysz i m. Bemowo Piskie) 3.Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają: 3.1. Zestawienia cenowe przedmiotu zamówienia wraz z zestawianiem i umiejscowieniem pojemników/kontenerów – Załącznik nr 3 do SWZ 3.2. Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 4 do SWZ; 3.3. Projekty umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung592156-2024
Interne Kennung59/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów wielkogabarytowych w m. Gołdap.
BeschreibungZadanie 1 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów wielkogabarytowych w m. Gołdap, zgodnie z załącznikem 3.1 i 3.1.1 do SWZ
Interne KennungZadanie 1 - odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów wielkogabarytowych w m. Gołdap.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne w trakcie trwania umowy. Rodzaj i zakres zamówienia opcjonalnego określony został w załączniku nr 3 i 4 do SWZ
LosLOT-0003
TitelZadanie 2 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych w m. Ełk
BeschreibungZadanie 2 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych w m. Ełk, zgodnie z załącznikiem 3.2.i 3.2.1. do SWZ
Interne KennungZadanie 2 – odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych w m. Ełk.
LosLOT-0004
TitelZadanie 3 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów wielkogabarytowych z m. Mrągowo.
BeschreibungZadanie 3 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów wielkogabarytowych z m. Mrągowo, zgodnie z załącznik 3.3. do SWZ
Interne KennungZadanie 3 – odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów wielkogabarytowych z m. Mrągowo.
LosLOT-0005
TitelZadanie 4 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych z m. Szeroki Bór i m. Rostki (teren poligonu).
BeschreibungZadania 4 - Odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych z m. Szeroki Bór i m. Rostki (teren poligonu), zgodnie z załącznikiem 3.4. do SWZ.
Interne KennungZadanie 4 – odbiór i wywóz niesegregowanych, segregowanych odpadów komunalnych z m. Szeroki Bór i m. Rostki (teren poligonu).