239002-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Zajištění provozu lékařské pohotovostní služby na území Prahy 10
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu lékařské pohotovostní služby na území Prahy 10
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování lékařské pohotovostní služby pro dospělé, dorost a děti (dále také jen „LPS“) na území Prahy 10. Lékařskou pohotovostní službou se rozumí ambulantní péče poskytovaná pacientům v případech náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění vzniklého v době mimo pravidelný provoz ambulantních zdravotnických zařízení, jestliže stupeň postižení nevyžaduje zásah zdravotnické záchranné služby. Pohotovostní služba bude zajištěna v pracovních dnech v čase od 18:00 – 24:00 hodin, o víkendu a svátcích od 6:00 – 24:00 hodin. Pohotovostní služba musí být zajišťována v odpovídajících prostorech, které zahrnují alespoň dvě ordinace, sesternu a lékařský pokoj. Ordinace budou vybaveny nábytkem, zřizovacími předměty v souladu s platnou legislativou a základním technickým přístrojovým vybavením (CRP, EKG, INR, atd.). Zadavatel předesílá, že součástí plnění poskytnutého ze strany zadavatele v rámci veřejné zakázky mohou být i finanční prostředky na stavební úpravy či dovybavení prostor, které by měl zájem dodavatel pro realizaci veřejné zakázky zájem využít (tyto prostředky budou případnou součástí nabídkové ceny). Zadavatel výslovně upozorňuje na skutečnost, že bližší vymezení předmětu veřejné zakázky, zejména způsob zajištění LPS a konkrétní smluvní podmínky mohou být předmětem jednání v jednací fázi zadávacího řízení.
Interne KennungZajištění provozu lékařské pohotovostní služby na území Prahy 10
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel s ohledem na předmět veřejné zakázky využívá řízení pro zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu ve smyslu § 3 písm. i) a 129 ZZVZ, který lze využít při zadávání veřejných zakázek na poskytování sociální a jiné zvláštní služby, které jsou vymezeny v příloze č. 4 k ZZVZ, tedy mj. i pro služby zdravotní péče, sociální péče a související služby ve smyslu kategorie 1 této přílohy. Zadavatel zahájil zadávací řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění ve Věstníku veřejných zakázek a Úředního věstníků EU (TED), přičemž současně uveřejnil tuto výzvu na profilu zadavatele, čímž vyzval neomezený počet dodavatelů k podání žádosti o účast. Po skončení lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí kvalifikaci všech účastníků zadávacího řízení, kteří podali žádost o účast a v případě většího počtu účastníků než 3, provede snížení počtu účastníků zadávacího řízení na základě kritérií technické kvalifikace v souladu s čl. 11 zadávací dokumentace. K jednání o změnách či doplnění zadávacích podmínek za účelem budou následně vyzváni pouze ti účastníci zadávacího řízení, kteří prokázali splnění technické kvalifikace a kteří se umístili na prvních 3 místech dle pravidel určených v čl. 11 zadávací dokumentace. Pravidla pro jednání o změnách či doplnění zadávacích podmínek (včetně způsobu ukončení jednání) zadavatel podrobněji vymezí ve Výzvě k jednání. Po skončení jednací fáze budou následně účastníci zadávacího řízení vyzváni k podání nabídek, a to na základě zadávacích podmínek, do kterých zadavatele může promítnout závěry provedených jednání.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování lékařské pohotovostní služby pro dospělé, dorost a děti (dále také „LPS“) na území Prahy 10. Lékařskou pohotovostní službou se rozumí ambulantní péče poskytovaná pacientům v případech náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění vzniklého v době mimo pravidelný provoz ambulantních zdravotnických zařízení, jestliže stupeň postižení nevyžaduje zásah zdravotnické záchranné služby. Pohotovostní služba bude zajištěna v pracovních dnech v čase od 18:00 – 24:00 hodin, o víkendu a svátcích od 6:00 – 24:00 hodin. Pohotovostní služba musí být zajišťována v odpovídajících prostorech, které zahrnují alespoň dvě ordinace, sesternu a lékařský pokoj. Ordinace budou vybaveny nábytkem, zřizovacími předměty v souladu s platnou legislativou a základním technickým přístrojovým vybavením (CRP, EKG, INR, atd.). Zadavatel předesílá, že součástí plnění poskytnutého ze strany zadavatele v rámci veřejné zakázky mohou být i finanční prostředky na stavební úpravy či dovybavení prostor, které by měl zájem dodavatel pro realizaci veřejné zakázky zájem využít (tyto prostředky budou případnou součástí nabídkové ceny). Zadavatel výslovně upozorňuje na skutečnost, že bližší vymezení předmětu veřejné zakázky, zejména způsob zajištění LPS a konkrétní smluvní podmínky mohou být předmětem jednání v jednací fázi zadávacího řízení.