See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa reklamy i promocji Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. oraz marki Woda Opolanka, z wykorzystaniem narzędzi marketingu sportowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa reklamy i promocji Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. oraz marki Woda Opolanka, z wykorzystaniem narzędzi marketingu sportowego
Interne Kennung: PU-251-2/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa reklamy i promocji Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. oraz marki Woda Opolanka, z wykorzystaniem narzędzi marketingu sportowego.
Menge: 60 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zlecenie poniższych zadań w ramach prawa opcji. Usługi objęte prawem opcji będą nabywane z zastosowaniem cen określonych w ofercie Wykonawcy.