2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen van rwzi's en gemalen, inclusief calamiteiten
Beschreibung: De werkzaamheden voor perceel 1 (Noord) en perceel 2 (Zuid) omvatten het uitvoeren van reinigings- en inspectiewerkzaamheden aan technische installaties en onderdelen van rioolgemalen en rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI’s) binnen het beheergebied van het Waterschap. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: - het planmatig reinigen van rioolgemalen conform de jaarlijkse planning; - het reinigen van RWZI’s op afroep; - het uitvoeren van reinigingswerkzaamheden bij calamiteiten; - het uitvoeren van incidentele reinigingswerkzaamheden buiten de periodieke werkzaamheden; - het afvoeren en verwerken van vrijgekomen materialen. - De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van deelopdrachten. De waarde van de opdracht voor perceel 1 (noord) is naar schatting geraamd tussen € 200.000,- en € 400.000,- gemiddeld per jaar, exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er voor perceel 1 theoretisch gemiddeld per kalenderjaar tot maximaal € 600.000,- exclusief BTW door WL worden afgenomen. De waarde van de opdracht voor perceel 2 (zuid) is naar schatting geraamd tussen € 175.000,- en € 325.000,- gemiddeld per jaar, exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er voor perceel 2 theoretisch gemiddeld per kalenderjaar tot maximaal € 500.000,- exclusief BTW door WL worden afgenomen. Let op: dit zijn echter theoretisch maxima (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door inschrijvers echter geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie. Zie ook aanbestdingsliedraad.
Interne Kennung: 2026-Z1250
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Noord: Reinigen van rwzi's en gemalen, inclusief calamiteiten
Beschreibung: De werkzaamheden voor perceel 1 (Noord) omvatten het uitvoeren van reinigings- en inspectiewerkzaamheden aan technische installaties en onderdelen van rioolgemalen en rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI’s) binnen het beheergebied van het Waterschap. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: - het planmatig reinigen van rioolgemalen conform de jaarlijkse planning; - het reinigen van RWZI’s op afroep; - het uitvoeren van reinigingswerkzaamheden bij calamiteiten; - het uitvoeren van incidentele reinigingswerkzaamheden buiten de periodieke werkzaamheden; - het afvoeren en verwerken van vrijgekomen materialen. - De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van deelopdrachten. De waarde van de opdracht voor perceel 1 (noord) is naar schatting geraamd tussen € 200.000,- en € 400.000,- gemiddeld per jaar, exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er voor perceel 1 theoretisch gemiddeld per kalenderjaar tot maximaal € 600.000,- exclusief BTW door WL worden afgenomen. Let op: dit zijn echter theoretisch maxima (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door inschrijvers echter geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie. Zie ook aanbestdingsliedraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zuid: Reinigen van rwzi's en gemalen, inclusief calamiteiten
Beschreibung: De werkzaamheden voor perceel 2 (Zuid) omvatten het uitvoeren van reinigings- en inspectiewerkzaamheden aan technische installaties en onderdelen van rioolgemalen en rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI’s) binnen het beheergebied van het Waterschap. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: - het planmatig reinigen van rioolgemalen conform de jaarlijkse planning; - het reinigen van RWZI’s op afroep; - het uitvoeren van reinigingswerkzaamheden bij calamiteiten; - het uitvoeren van incidentele reinigingswerkzaamheden buiten de periodieke werkzaamheden; - het afvoeren en verwerken van vrijgekomen materialen. - De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van deelopdrachten. De waarde van de opdracht voor perceel 2 (zuid) is naar schatting geraamd tussen € 175.000,- en € 325.000,- gemiddeld per jaar, exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er voor perceel 2 theoretisch gemiddeld per kalenderjaar tot maximaal € 500.000,- exclusief BTW door WL worden afgenomen. Let op: dit zijn echter theoretisch maxima (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door inschrijvers echter geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie.
Interne Kennung: 2