See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na potraviny
Beschreibung: Předmětem řízení je zavedení DNS na dodávky potravin pro zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 656157-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Drůbeží maso
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka drůbežího masa a drůbků.
Interne Kennung: Část 4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0009
Titel: Ovoce a zelenina
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka čerstvého ovoce a zeleniny.
Interne Kennung: Část 7
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0013
Titel: Bagety, sendviče a lahůdky
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka baget, sendvičů a lahůdek.
Interne Kennung: Část 11
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0017
Titel: Zpracované brambory a zpracovaná zelenina
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka produktů z brambor (např. chlazené bramborové knedlíky) a čištěných brambor, zeleniny a ovoce.
Interne Kennung: Část 15
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0018
Titel: Mražené a chlazené drůbeží polotovary
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka polotovarů z drůbežího masa.
Interne Kennung: Část 16
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0024
Titel: Mražené výrobky a rybí maso
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka ryb (mražených i chlazených) a mražených výrobků - mražené polotovary, zmražená zelenina, mražené zákusky a dorty, zmrzlina, nanuky aj
Interne Kennung: Část 8
Los: LOT-0025
Titel: Koloniál
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka smíšených potravin - mouka, cukr, med, výrobky pro pečení, čokoláda, cukrovinky, sušené ovoce a ořechy, výrobky z obilovin, bramborové těsto v prášku, chipsy, káva, čaj aj.
Interne Kennung: Část 9
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0026
Titel: Nápoje
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka nápojů - minerální vody, nápoje kolového typu, ovocné šťávy a limonády. Součástí požadavku může být i výpůjčka lednice na dodávané nápoje..
Interne Kennung: Část 10
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0029
Titel: Vegetariánské a veganské produkty
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka specializovaných surovin pro vegetariánská a veganská jídla.
Interne Kennung: Část 14
Haupteinstufung (cpv): 15894100 Vegetarische Mahlzeiten