2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring, čištění, a opravy kanalizací, sběr, analýza a odstranění odpadů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na pasportizaci a monitoring, čištění a opravy kanalizací, sběr odpadů a jejich předávání k následnému využití, odstranění, zajištění analýz odpadů, včetně sběru vzorků odpadů k těmto analýzám.
Vorherige Bekanntmachung: 267-2022
Interne Kennung: N006/21/V00029617 - Monitoring, čištění a opravy kanalizací, sběr, analýza a odstranění odpadů
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001