See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu serwerowego dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych w podziale na części
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa serwerów i sprzętu serwerowego w podziale na części zamówienia, zwane dalej ,,Częściami” od 1 do 2: Część 1: Dostawa serwera; Część 2: Dostawa serwerów i sprzętu serwerowego; 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Części od 1 do 2” został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1 - 2.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 779481-2024
Interne Kennung: WMiNI/PP-16/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Sposób przygotowania i złożenia oferty określono w Rozdziale XIV SWZ, 2) Komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl 3) Postępowanie prowadzone w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa serwera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Części 1 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa serwerów i sprzętu serwerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i sprzętu serwerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie Części 2 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2