See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/18/26/LSZ/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie elektroradiologii w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
Beschreibung: 1.Przedmiotem konkursu jest przyjęcie obowiązków wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie elektroradiologii w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej (wykonywanie badań MR i TK) na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, w wymiarze czasu pracy nie mniejszym niż 2 dni w tygodniu (min. 12 godzin dziennie), zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001