See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering tweedehands biogasreiniger
Beschreibung: Middels deze vrijwillige aankondiging vooraf wil Waterschap Rijn en IJssel (hierna WRIJ) marktpartijen op de hoogte brengen van het voornemen de opdracht voor de levering van een tweedehands biogasreiniger te gunnen aan Lek/Habo. De betreffende tweedehands biogasreiniger wordt aangeschaft bij Lek-Habo en is zeer geschikt voor de toekomstige gasmotor. Door deze kans, het aanschaffen van een tweedehands biogasreiniger, is de oorspronkelijk bedachte aanschaf in het nog aan te besteden werk “Nieuwbouw, uitbreiding en renovatie van de slibvergistingscapaciteit van de rioolwaterzuivering (RWZI) in Duiven” naar voren gehaald en leidt dit sneller tot een optimaal proces (geen stoffen in de gasmotor die je er niet wil hebben, het gas wordt ontvochtigd, er kan meer gas worden verwerkt wat meer energie oplevert en daardoor minder fakkeluren). Daarnaast draagt het aanschaffen van tweedehands producten bij aan de duurzame en kostenbewuste benadering van het gebruik van publieke middelen. WRIJ heeft er in deze voor gekozen deze aankondiging toe te passen op grond van artikel 2.32 lid 1 sub b en 2.33 sub b AW 2012. Reden hiervoor is dat mededinging om technische redenen niet aan de orde is. Gelet op het voorgaande is WRIJ voornemens de biogasmotor in te kopen bij Lek/Habo. Indien u bezwaar heeft tegen dit voornemen, dient u binnen een termijn van 20 kalenderdagen na deze mededeling een kort geding aanhangig te maken bij de rechtbank Gelderland op straffe van verval van het recht om op een later moment nog op te komen tegen de opdrachtverstrekking aan Lek/Habo.
Interne Kennung: 257143
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000