2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnu ścianowego do eksploatacji ścian 590a/510/B1, 416A/416A, 580a/510/B1 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice-Wesoła
Beschreibung: Dzierżawa kombajnu ścianowego do eksploatacji ścian 590a/510/B1, 416A/416A, 580a/510/B1 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice-Wesoła
Interne Kennung: 602401914
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 700 dni dzierżawy w tym 50 dni dzierżawy na prawie opcji