2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kitů a laboratorních činidel pro projekt OP JAK ITI Interdisciplinární přístupy pro vývoj a aplikace nových materiálů v medicínské praxi – Nové omické technologie
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky sekvenační chemie pro masivní paralelní sekvenování pro systémy nové generace Iontorrent a PacBio, a to včetně souvisejících reagencií nezbytných pro přípravu sekvenačních knihoven, spuštění sekvenačního runu, klastrovací chemie, sekvenačních flow cell, sekvenační chemie, pomocných činidel pro údržbu atd., dále pak kity na izolaci DNA a RNA z různých biologických materiálů pro přípravu vzorků na sekvenování, sondy pro ddPCR a rovněž i protilátky pro ověření přítomnosti vybraných markerových proteinů ve vzorcích, pro potřeby Zadavatele, nezbytné pro naplňování klíčových aktivit projektu Interdisciplinární přístupy pro vývoj a aplikace nových materiálů v medicínské praxi – Nové omické technologie, reg. č. CZ.02.01.01/00/23_021/0009224 v rámci Operačního programu Jan Amos Komenský. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 Zákona.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky kitů a laboratorních činidel pro projekt OP JAK ITI Interdisciplinární přístupy pro vývoj a aplikace nových materiálů v medicínské praxi – Nové omické technologie