2. Verfahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego
Beschreibung: Dostawa ciągnika rolniczego- fabrycznie nowy: - silnik czterocylindrowy o pojemności min. 3500 cm3, spełniająca normy minimum EURO Stage V, - moc znamionowa silnika mieszcząca się w przedziale 95 - 105 km, - napęd 4x4, - ilość biegów min. 12 w przód i min. 12 w tył, synchronizowana, - rewers hydrauliczny lub elektrohydrauliczny, - podnośnik tylny o udźwigu min 4 200 kg, - reflektory robocze z przodu i z tyłu, - zbiornik paliwa o pojemności min. 100 l, - trzy pary zaworów hydraulicznych, - prawe i lewe lusterko wsteczne, - światło – lampa ostrzegawcza, - kabina czterosłupkowa z wentylacją i ogrzewaniem, wycieraczka przednia i tylna oraz okno dachowe; - klimatyzacja, - wydatek pompy hydraulicznej min 80 l/min., - ogumienie przód min. 340R24, tył min. 480R34, - górny zaczep suwliwy, - przedni TUZ z obciążnikiem przednim o masie w zakresie 500 – 600 kg, - obciążniki kół tylnych, po 100 kg na koło; - ładowacz czołowy dedykowany do modelu oferowanego ciągnika z łyżką do materiałów sypkich oraz z widłami do europalet; - homologacja na 2 osoby, - pneumatyka 1 i 2 obwodowa, - dodatkowy komplet całych kół (felga + opona) przystosowanych do poruszania się po nawierzchniach utwardzonych, przód min. 340R24, tył min. 480R34, - 2 kamery bezpieczeństwa z tyłu z wyświetlaczem ekranu o wielkości minimum 7 cali, - gwarancja na ciągnik minimum 24 miesięcy bez ograniczenia limitu motogodzin, - bezpłatne przeglądy serwisowe w okresie obowiązywania gwarancji (usługa + materiały), - instalacja radiowa z radiem z BLUETOOTH. Dostawa kosiarki tylno-bocznej fabrycznie nowej: - szerokość robocza min. 1300 mm max. 1400 mm; - przesuw hydrauliczny względem ciągnika min. 1800 mm; - bijakowe młotki ciężkie 2 komplety (jeden komplet zapasowy); - waga urządzenia 650 – 680 kg; - położenie względem nośnika – prawe. Dostawa fabrycznie nowej zamiatarki ciągnionej: - wydajność 12000 - 14000 m2/h; - pojemność zbiornika zanieczyszczeń 2,0-2,3 m3; - szerokość robocza w zakresie 1900-2300 mm; - pojemność zbiornika na wodę min. 400 dm3; - wysokość opróżniania min. 1600 mm; - przystawka do zbierania liści; - sterowanie z kabiny operatora. Dostawa przyczepy- fabrycznie nowa - ładowność 8 000 kg, - nadstawy (500 mm), - dodatkowe nadstawy (500 mm) środkowe - plandeka rolowana ze stelażem, - balkon z drabinką do obsługi plandeki, - boczne zabezpieczenia (osłony), - koło zapasowe 385 R 22,5 , luzem, - tylny zaczep automatyczny, - ogumienie 385 R 22,5 nowe, - kliny pod koła min. 2szt., - sprężyny lub inny mechanizm wspomagający otwieranie burt bocznych, - szerokość skrzyni ładunkowej wewnętrzna min. 2420 mm (przystosowana do transportu EUROPALET), - trójstronny system wywrotu, - centralne ryglowanie przy podłodze ścian bocznych i ściany tylnej, - tylne wyjścia hydrauliki oraz pneumatyki do podłączenia drugiej przyczepy, - zaczepy do ryglowania nadstaw górnych po ich otwarciu. Dostawa fabrycznie nowego wysięgnika wielofunkcyjnego wraz z oprzyrządowaniem: 1. Wysięgnik: - zasięg poziomy mierzony od środka przyłącza – min. 5,00 m – max 5,20 m; - wysięgnik wyposażony w własną hydraulikę; - ciśnienie robocze układu hydraulicznego – min. 21 MPa; - wydatek pompy (nominalny przepływ oleju) – min. 80 l/min – max 100 l/min.; - kąt obrotu głowicy – min. 2000 stopni – max 2150; - sterowanie mechaniczne wysięgnikiem; - zabezpieczenie hydrauliczne ramienia; - belka oświetleniowa; - chłodnica oleju; - wał napędowy WOM; - mocowanie na tylny TUZ ciągnika kat. II. 2. Głowica nożycowa: - szerokość robocza min. 1900 mm; - liczba noży tnących min. 14 szt.; - max. średnica cięcia 100 mm. 3. Piła do cięcia gałęzi: - szerokość robocza min. 1900 mm; - liczba talerzy tnących – min. 3 szt.; - średnica talerza – min. 500 mm. 4. Głowica kosząca: - szerokość robocza 1100 -1200 mm; - ilość noży bijakowych młotkowych min. 10 szt.; - masa głowicy 280 – 300 kg; - moc silnika hydraulicznego w zakresie 45 – 50 kM - zapasowy komplet młotków bijakowych. 5. Głowica frezująca do pni: - średnica tarczy tnącej min. 400 mm; - średnica tarczy tnącej z nożami – min 460 mm; - liczba noży tnących min. 16 szt.; - napęd hydrauliczny. 5. Dostawa fabrycznie nowych kontenerów hakowych: - 1 sztuka kontenera hakowego przystosowanego do agregatowania z przyczepą kontenerową MetalTech PH 12, która jest na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 9 - 10 m3; - spełniający normę DIN 30722; - tylne drzwi otwierane na boki z uszczelkami; - centralne ryglowanie; - haki boczne umieszczone po obwodzie kontenera umożliwiające zaczepienie siatki zabezpieczającej lub plandeki; - ściany boczne z blachy o grubości min. 3mm; - podłoga z blachy o grubości min. 5 mm; - drabinka na ścianie przedniej kontenera; - biało-czerwone odblaski (min. 8 szt.) na obwodzie kontenera; - plandeka rolowana do przykrycia zawartości kontenera; - stalowe rolki jezdne; - kolor do ustalenia z zamawiającym. - 1 sztuka kontenera hakowego przystosowanego do agregatowania z przyczepą kontenerową MetalTech PH 12, która jest na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 14 - 15 m3; - spełniający normę DIN 30722; - tylne drzwi otwierane na boki z uszczelkami; - centralne ryglowanie; - haki boczne umieszczone po obwodzie kontenera umożliwiające zaczepienie siatki zabezpieczającej lub plandeki; - ściany boczne z blachy o grubości min. 3mm; - podłoga z blachy o grubości min. 5 mm; - drabinka na ścianie przedniej kontenera; - biało-czerwone odblaski (min. 8 szt.) na obwodzie kontenera; - plandeka rolowana do przykrycia zawartości kontenera; - stalowe rolki jezdne; - kolor do ustalenia z zamawiającym.
Interne Kennung: Część 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pojemników specjalistycznych na odpady
Beschreibung: Dostawa pojemników specjalistycznych na odpady Ilość, parametry, oznaczenie pojemników specjalistycznych na odpady: 1. Pojemnik do przechowywania baterii – pojemnik na zużyte baterie powinien być koloru czerwonego, informujący o segregacji odpadów niebezpiecznych. Podstawowe parametry techniczne pojemnika: - oznaczenie naklejką lub wytłoczeniem “zużyte baterie” - wykonanie z blachy ocynkowanej, - pojemnik pomalowany proszkowo czerwoną farbą, - odporność na czynniki zewnętrzne, w tym substancje chemiczne, zachowanie szczelności pojemnika, - zabezpieczenie przed wyciekami substancji niebezpiecznych, - specjalnie zaprojektowany otwór wrzutowy, - szczelna, zamykana na zamek pokrywa, - obejma do mocowania worka, - opcjonalny wkład wewnętrzny z blachy ocynkowanej, - minimalna pojemność 120 litrów, - wymaga się aby pojemnik był nowy, nie używany. 2. Pojemnik na popiół – pojemnik opisany i przeznaczony pod zbiórkę popiołu. Podstawowe parametry pojemnika: - oznaczenie naklejką lub wytłoczeniem „Popiół” - wykonanie z blachy ocynkowanej o trwałej konstrukcji odpornej na odkształcenia mechaniczne i termiczne, - przystosowany do ręcznego oraz mechanicznego opróżniania z zaczepami umożliwiającymi podłączenie do śmieciarki, - wyposażony w dwa mocne i wytrzymałe kółka jezdne, umożliwiające swobodne przemieszczanie, - pojemność pojemnika minimalna 1100 l - wymaga się aby pojemnik był nowy, nie używany. 3. Pojemnik na przeterminowane leki– pojemnik opisany i przeznaczony pod zbiórkę przeterminowanych leków. Podstawowe parametry pojemnika: - oznaczenie naklejką lub wytłoczeniem „Przeterminowane leki” - pojemnik koloru czerwonego, - odporny na udary mechaniczne oraz zmiany temperatury, - zbudowany z tworzywa sztucznego stabilizowanego UV , - wyposażony dwie klapy: • zewnętrza - chroniąca przed wpływem warunków atmosferycznych • wewnętrzna - chroniąca przed dostępem do zawartości pojemnika - wewnętrzna klapa posiadająca odpowiednie otwory wrzutowe dostosowane do wielkości odpadów medycznych, zabezpieczona zamkiem - przystosowany do ręcznego oraz mechanicznego opróżniania z zaczepami umożliwiającymi podłączenie do śmieciarki, - wyposażony w dwa mocne i wytrzymałe kółka jezdne, umożliwiające swobodne przemieszczanie, - pojemność pojemnika - minimum 120 litrów - wymaga się aby pojemnik był nowy, nie używany. 4. Pojemnik na odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych– pojemnik opisany i przeznaczony pod zbiórkę odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych. Podstawowe parametry pojemnika: - oznaczenie naklejką lub wytłoczeniem „Odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych” - pojemnik koloru czerwonego, - odporny na udary mechaniczne oraz zmiany temperatury - zbudowany z tworzywa sztucznego stabilizowanego UV - wyposażony dwie klapy: • zewnętrza - chroniąca przed wpływem warunków atmosferycznych • wewnętrzna - chroniąca przed dostępem do zawartości pojemnika -wewnętrzna klapa posiadająca odpowiednie otwory wrzutowe dostosowane do wielkości odpadów medycznych, zabezpieczona zamkiem - przystosowany do ręcznego oraz mechanicznego opróżniania z zaczepami umożliwiającymi podłączenie do śmieciarki, - wyposażony w dwa mocne i wytrzymałe kółka jezdne, umożliwiające swobodne przemieszczanie, - pojemność pojemnika - minimum 120 litrów - wymaga się aby pojemnik był nowy, nie używany. 5. Pojemnik (Tuba) do przechowywania świetlówek (2 sztuki) – jedna tuba o minimalnej wysokości 120 cm, a druga o minimalnej wysokości 180 cm. Tuby opisane i przeznaczone do gromadzenia zużytych świetlówek. Podstawowe parametry tuby: - pojemnik typu TUBA powinien w bezpieczny sposób umożliwić składowanie i transport zużytych świetlówek, - wykonany z wytrzymałego polipropylenu, - pojemnik o wysokiej odporności na wszelkie warunki na wszelkie warunki atmosferyczne i udary mechaniczne, - pojemnik do składowania zużytych świetlówek powinien posiadać naklejkę informacyjną w formie naklejki lub przetłocznia „zużyte świetlówki - dno wraz z pokrywą pojemnika wyposażone wkładem zabezpieczającym świetlówki przed ich zbiciem czy uszkodzeniem, - pokrywa osadzana jest na grubej i wytrzymałej uszczelce, - konstrukcja pojemnika powinna gwarantować długotrwałe użytkowanie, - tuba w kształcie walca o podstawie okręgu, - pojemnik (tuba) musi mieścić ok 50 sztuk zużytych świetlówek, - wymaga się aby pojemniki (tuby) były nowe, nie używane. 6. Pojemnik (skrzynia) na zużyte akumulatory – pojemnik służący do składania i transportowania w nim zużytych akumulatorów. Podstawowe parametry pojemnika: - pojemnik w kształcie skrzyni o bardzo masywnej i dużej wytrzymałości, - przednie ściany przystosowane do umieszczania na nich naklejek informacyjnych, - konstrukcja umożliwiająca wielowarstwowe składowanie, - pojemnik wykonany z polietylenu, - odporny na wszelkie udary mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, - minimalna pojemność 500 litrów, - wyposażony w cztery kółka, umożliwiające swobodne przemieszczanie, - pojemnik musi być szczelny, tak aby substancje niebezpieczne (ciecze) nie miały możliwości wylewu poza pojemnik, - pojemnik musi być posiadać zamek jako zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych, - wymaga się aby pojemnik (skrzynia) był nowy, nie używany. 7. Wanna wychwytowa (ociekowa) pod chemikalia – główne parametry: - wanna wychwytowa w kształcie palety, pozwalająca umieścić mauzer lub 4 beczki o poj. 200 litrów każda, przeznaczona do wychwytywania niekontrolowanych rozlewów powstałych podczas transportu i składowania beczek oraz innych pojemników zawierających substancje niebezpieczne - wanna wychwytowa musi zmniejszać ryzyko zanieczyszczenia, ułatwiając bezpieczne magazynowanie i zagospodarowanie szkodliwych cieczy, - wanna musi być wykonana z bardzo trwałego na chemikalia polietylenu, - wytrzymała na intensywną eksploatację, - musi spełniać wymogi dyrektyw europejskich dotyczących palet (wanien wychwytowych), - konstrukcja powinna umożliwiać przewożenie za pomocą wózka widłowego -poje
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0004
Titel: Wyposażenie punktu napraw
Beschreibung: - kompresor 200 l, ciśnienie max 10 bar; - spawarka migmag, zasilanie 400V, prąd spawania MIG/MAG – 50 – 350A, szpula drutu, butle na tlen i na gaz; - stół warsztatowy o długości min. 2100 mm konstrukcji stalowej malowany proszkowo , blat o grubości min. 45 mm wykonany z wielowarstwowej sklejki z dwoma szafkami oraz nabudowa o wysokości min. 1800 mm min. trzymodułowa z szafką wiszącą i oświetleniem; - zestaw elektronarzędzi – klucz udarowy z nasadkami udarowymi, min. 1250 NM, - młoto-wiertarka, moc min 1000 W, - wiertarka, moc min. 800 W, - wkrętarka, - szlifierka kątowa – 125 mm, min. 1000 W, - szlifierka kątowa 230 mm; - piła POS moc min. 1000 W, - lutownica, - opalarka, - szlifierka oscylacyjna, - szlifierka stołowa, moc min. 600 W, średnica tarczy min. 150 mm, - wiertarka kolumnowa z autoposuwem, moc min. 1100 W, - prostownik z rozruchem, napięcie zasilania 230V, min. 5 stopni ładowania, - podnośnik warsztatowy typu bałwanek 2 szt., - podnośnik hydrauliczny typu żabka o udźwigu min. 3T, - zestaw ściągaczy dwu i trzyramiennych; - imadło ślusarskie stołowe, waga min. 8 kg, szerokość szczęk min 140 mm, - prasa hydrauliczna z manometrem min. 20T. - leżaki warsztatowe 2 szt, - wózek transportowy magazynowy, - wózki narzędziowe z blatem antypoślizgowym, kółka gumowe z hamulcem z wyposażeniem, 2 szt., minimalne wyposażenie pojedynczej szafki z narzędziami: • Klucze płasko-oczkowe 6-21 mm, 16 części (6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 mm) • Klucze płasko-oczkowe 22-32 mm, 6 części (22, 24, 27, 28, 30, 32 mm) • Klucze oczkowe odgięte 6-19 mm, 7 części (6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19 mm) • Szczypce, 4 części (180 mm, 160 mm, 160 mm LONG NOSE, 160 mm BENT NOSE) • Wkrętaki płaskie, 7 części (3x75, 5x100, 5x150, 6x38, 6x100, 6x150, 8x150 mm) • Wkrętaki krzyżakowe, 7 części (PH0x100, PH1x75, PH1x100, PH2x38, PH2x100, PH2x150, PH3x150 mm) • Zestaw nasadek, 24 części (- 1/2” (12.7 mm): 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm; - 1/2” (12.7 mm): 127 mm; - 1/2” (12.7 mm); - 1/2” (12.7mm): 255 mm 72T; - 1/2” (12.7 mm): 255 mm; - 1/2” (12.7mm): 16; 21 mm) • Końcówki śrubokrętowe (bity), 40 części (H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12 (L=30 mm); H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12 (L=75mm); M5, M6, M8, M10, M12 (L=30 mm); M5, M6, M8, M10, M12 (L=75 mm); T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55 (L=30 mm); T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55 (L=75 mm); 1/2”(12.7 mm), 3/8” (9.5 mm)) • Śrubokręty, 40 części (H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12 (L=30 mm); H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12 (L=75mm); M5, M6, M8, M10, M12 (L=30 mm); M5, M6, M8, M10, M12 (L=75 mm); T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55 (L=30 mm); T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55 (L=75 mm); 1/2”(12.7 mm), 3/8” (9.5 mm)) • Nasadki długie 1/2" 8-21 mm, 14 części (1/2” (12.7 mm): 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21 mm) • Młotki i przecinaki, 5 części (Młotki: 300 g (L=300 mm), fi40 mm (L=350 mm); Przecinaki: 10x8x142 mm, 12x10x152 mm, 16x13x170 mm) • Klucze HEX, TORX, nasadki, 25 części (1/2” (12.5 mm): E10, E12, E14, E16, E18, E20; 1/4”(6.3 mm): E4, E5, E6, E7, E8, HEX: 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 mm; TORX: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40) • Zestaw nasadek, 30 części (1/4” (6.3 mm): 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm; 1/4” (6.3 mm): 8, 10, 11, 12, 13 mm; 1/4” (6.3 mm): 50.8, 101.6 mm, 1/4” (6.3 mm); 1/4”(6.3 mm): 155 mm; 1/4” (6.3 mm): 152.4 mm; 1/4” (6.3 mm): 150 mm) • Wał Cardana ½”, ¼”, ½ x ¼”; • narzynki w rozmiarze: M3 x 0,5; M4 x 0,7; M5 x 0,8; M6 x 1; M8 x 1,25; M10 x 1,5; M12 x 1,75; narzynki M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16, M18 • gwintowniki w rozmiarze: M3 x 0,5; M4 x 0,7; M5 x 0,8; M6 x 1; M8 x 1,25; M10 x 1,5; M12 x 1,75; gwintowniki M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16, M18; pokrętło 20×7, 25×9, 30×11, 38×14, 45×18; oprawkę, M1 – M12, M5 – M20 ; gwintomierz; wkrętak; • Zestaw akcesoriów pomiarowych : miara składana z kątomierzem 2 m; miara zwijana 3 m; suwmiarka 150 mm; nożyk metalowy do tapet 18 mm; nóż monterski z dwoma ostrzami; ołówek kamieniarski mechaniczny + 3 rysiki; • Zestaw szczypiec: kombinerki 180 mm; obcinaczki boczne 160 mm; szczypce wydłużone 160 mm; obcinaczki czołowe 200 mm; Szczypce segera zewnętrzne wygięte; szczypce segera wewnętrzne wygięte; szczypce segera zewnętrzne proste; szczypce segera wewnętrzne proste; szczypce zatrzaskowe 250 mm; szczypce do rur 250 mm; szczypce do rur automatyczne: 250mm; Klucz typu SZWED: 10″ / 250mm; szczypce długie proste, wygięte - 4 szt; zestaw pilników: półokrągły, trójkątny, płaski, okrągły: • Akcesoria magnetyczne: lusterko inspekcyjne; długopis magnetyczny + 2 końcówki; lampka LED 24 + 3; • Nitownica ręczna; nity: 3,2 x 11 – 200 szt; 4,0 x 11 – 200 szt; 4,8 x 11 – 200 szt
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug