2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba nové haly ke zpracování biologicky aktivního materiálu včetně technologií ve společnosti INGEA recyklace, s.r.o
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové haly ke zpracování biologicky aktivního materiálu, a to včetně technologií. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je zejména zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby a realizace díla zahrnující výstavbu kompletní haly a montáž a zprovoznění kompletní technologie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45253800 Bau von Kompostierungsanlagen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výstavba nové haly ke zpracování biologicky aktivního materiálu včetně technologií ve společnosti INGEA recyklace, s.r.o
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45253800 Bau von Kompostierungsanlagen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros