Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211200 Bau von Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Alphen-Chaam
239270-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor aangepaste woningen – Realisatie van één opvanglocatie in de gemeente Alphen-Chaam
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie van één opvanglocatie in de gemeente Alphen-Chaam
Beschrijving: De opdracht betreft het ontwerp, de realisatie, plaatsing en inrichting (inventaris) van (huur van units) één opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. Voor de locatie is het uitgangspunt om 18 units, waarvan 17 woonunits te realiseren met een capaciteit van maximaal 4 personen per woonunit. De tijdelijke woonunits bestaan uit een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, en sanitaire voorzieningen. Daarnaast dienen op locatie gemeenschappelijke ruimtes (multifunctioneel) te worden gerealiseerd. De huisvesting dient te worden voorzien van inrichting/inventaris door opdrachtnemer. Het bouw- en woonrijp maken van het perceel dienen door opdrachtnemer uitgevoerd te worden. Het doel is om een veilige, humane en functionele opvangomgeving te creëren die voldoet aan de geldende wet- en regelgeving. De opdracht betreft het ontwerp, de realisatie, plaatsing en inrichting (inventaris) van (huur van units) één opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. Voor de locatie is het uitgangspunt om 18 units, waarvan 17 woonunits te realiseren met een capaciteit van maximaal 4 personen per woonunit. De tijdelijke woonunits bestaan uit een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, en sanitaire voorzieningen. Daarnaast dienen op locatie gemeenschappelijke ruimtes (multifunctioneel) te worden gerealiseerd. De huisvesting dient te worden voorzien van inrichting/inventaris door opdrachtnemer. Het bouw- en woonrijp maken van het perceel dienen door opdrachtnemer uitgevoerd te worden. Het doel is om een veilige, humane en functionele opvangomgeving te creëren die voldoet aan de geldende wet- en regelgeving.
Interne identificatiecode: K011788
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211200 Bouwwerkzaamheden voor aangepaste woningen
Aanvullende classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het ontwerp, de realisatie, plaatsing en inrichting (inventaris) van (huur van units) één opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. Voor de locatie is het uitgangspunt om 17 woonunits te realiseren met een capaciteit van maximaal 4 personen per woonunit. De tijdelijke woonunits bestaan uit een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, en sanitaire voorzieningen. Daarnaast dienen op locatie gemeenschappelijke ruimtes (multifunctioneel) te worden gerealiseerd. De huisvesting dient te worden voorzien van inrichting/inventaris door opdrachtnemer. Het bouw- en woonrijp maken van het perceel dienen door opdrachtnemer uitgevoerd te worden. Het doel is om een veilige, humane en functionele opvangomgeving te creëren die voldoet aan de geldende wet- en regelgeving. De opdracht betreft het ontwerp, de realisatie, plaatsing en inrichting (inventaris) van (huur van units) één opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. Voor de locatie is het uitgangspunt om 17 woonunits te realiseren met een capaciteit van maximaal 4 personen per woonunit. De tijdelijke woonunits bestaan uit een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, en sanitaire voorzieningen. Daarnaast dienen op locatie gemeenschappelijke ruimtes (multifunctioneel) te worden gerealiseerd. De huisvesting dient te worden voorzien van inrichting/inventaris door opdrachtnemer. Het bouw- en woonrijp maken van het perceel dienen door opdrachtnemer uitgevoerd te worden. Het doel is om een veilige, humane en functionele opvangomgeving te creëren die voldoet aan de geldende wet- en regelgeving.
Interne identificatiecode: 1