See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w obiektach na stacjach elektroenergetycznych najwyższych napięć na terenie działania PSE S.A. Departament Eksploatacji w Warszawie (EKB, OST, NAR, LMS, PLO, PDE, SOC, MOR, MSK, OLT, PRG, PIA, MIL, STN, SDU,WYS, JAN, PAB, ROG, TRE, ZGI)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w obiektach na stacjach elektroenergetycznych najwyższych napięć na terenie działania PSE S.A. Departament Eksploatacji w Warszawie. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części zwane Pakietami. Szczegóły dotyczące Pakietów znajdują się w Części II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 380879-2024
Interne Kennung: 2024-WNP-0139-DL-PB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości w obiektach na stacjach elektroenergetycznych najwyższych napięć na terenie działania PSE S.A. Departament Eksploatacji w Warszawie (EKB, OST, NAR, LMS, PLO, PDE, SOC, MOR, MSK, OLT, PRG, PIA, MIL, STN, SDU,WYS, JAN, PAB, ROG, TRE, ZGI) - Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1: Utrzymanie czystości: 1) Stacja Elektroenergetyczna Rogowiec, 97-400 Bełchatów, Kurnos Drugi 115. 2) Stacja Elektroenergetyczna Trębaczew, 98-355 Działoszyn, ul. Energetyczna 1A. 3) Stacja Elektroenergetyczna Janów, 92-412 Łódź, ul. Rokicińska 146A. 4) Stacja Elektroenergetyczna Pabianice, 95-200 Pabianice, ul. Rypułtowicka 28A. 5) Stacja Elektroenergetyczna Zgierz, 91-171 Łódź, ul. Sokołowska 5C.
Interne Kennung: 2024-WNP-0139-DL-PB-Pakietnr 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie czystości w obiektach na stacjach elektroenergetycznych najwyższych napięć na terenie działania PSE S.A. Departament Eksploatacji w Warszawie (EKB, OST, NAR, LMS, PLO, PDE, SOC, MOR, MSK, OLT, PRG, PIA, MIL, STN, SDU,WYS, JAN, PAB, ROG, TRE, ZGI) - Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2: Utrzymanie czystości: 1) Stacja Elektroenergetyczna Miłosna, 05-070 Sulejówek, ul Asfaltowa 13. 2) Stacja Elektroenergetyczna Piaseczno 05-500 Piaseczno ul. Energetyczna 22. 3) Stacja Elektroenergetyczna Siedlce Ujrzanów, 08-110 Siedlce, Ujrzanów 42A, 4) Stacja Elektroenergetyczna Stanisławów, 05-304 Stanisławów, Wólka Czarnińska 64. 5) Stacja Elektroenergetyczna Mory , 01-304 Warszawa, ul. Połczyńska 123. 6) Stacja Elektroenergetyczna Mościska, 01-932 Warszawa, ul. Estrady 50. 7) Stacja Elektroenergetyczna Praga, 03-216 Warszawa, ul. Modlińska 15G. 8) Stacja Elektroenergetyczna Ołtarzew, 05-850 Pogroszew, ul. Energetyczna 7. 9) Stacja Elektroenergetyczna Płock, 09-412 Proboszczewice; Kruszczewo 15A. 10) Stacja Elektroenergetyczna Podolszyce, 09-402 Płock; ul. Graniczna 59C. 11) Stacja Elektroenergetyczna Sochaczew, 96-500 Sochaczew, ul. Partyzantów 20D.
Interne Kennung: 2024-WNP-0139-DL-PB-Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie czystości w obiektach na stacjach elektroenergetycznych najwyższych napięć na terenie działania PSE S.A. Departament Eksploatacji w Warszawie (EKB, OST, NAR, LMS, PLO, PDE, SOC, MOR, MSK, OLT, PRG, PIA, MIL, STN, SDU,WYS, JAN, PAB, ROG, TRE, ZGI) - Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3: Utrzymanie czystości: 1) Stacja Elektroenergetyczna Ostrołęka, 07-401 Ostrołęka, ul. Energetyczna 10. 2) Stacja Elektroenergetyczna Narew, 18-106 Turośń Kościelna, ul. Białostocka 49. 3) Stacja Elektroenergetyczna Łomża, 18-400 Podgórze, ul. Elektryczna 5. 4) Stacja Elektroenergetyczna Ełk-Bis, 19-321 Nowa Wieś, ul. Szosa Bajtkowska 1A. 5) Stacja Elektroenergetyczna Wyszków, 07-221 Brańszczyk, Turzyn.
Interne Kennung: 2024-WNP-0139-DL-PB-Pakiet nr 3