See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi w zakresie badań laboratoryjnych, specjalistycznych, diagnostyki obrazowej, konsultacji specjalistycznych dotyczących Medycyny Pracy i dyspanseryzacji oraz badań lekarskich i psychologicznych osób ubiegających się o wydanie licencji oraz posiadających licencję pracownika ochrony fizycznej w latach 2026-2027
Beschreibung: Wykonanie usługi w zakresie badań laboratoryjnych, specjalistycznych, diagnostyki obrazowej, konsultacji specjalistycznych dotyczących Medycyny Pracy i dyspanseryzacji oraz badań lekarskich i psychologicznych osób ubiegających się o wydanie licencji oraz posiadających licencję pracownika ochrony fizycznej w latach 2026-2027
Vorherige Bekanntmachung: 66533-2026
Interne Kennung: 27/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien, 85160000 Dienstleistungen von Optikern, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi w zakresie badań laboratoryjnych, specjalistycznych, diagnostyki obrazowej, konsultacji specjalistycznych dotyczących Medycyny Pracy
Beschreibung: Wykonanie usługi w zakresie badań laboratoryjnych, specjalistycznych, diagnostyki obrazowej, konsultacji specjalistycznych dotyczących Medycyny Pracy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowy opis umieszczono w załączniku nr 2 - Projektowane postanowienia umowy