See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z pracami z zagospodarowania lasu, obejmującymi: grodzenie upraw przed zwierzyną, prace odnowieniowe oraz zagospodarowanie turystyczne na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice w roku 2025 w leśnictwach Dziewanna, Kaczeniec.
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z pracami z zagospodarowania lasu, obejmującymi: grodzenie upraw przed zwierzyną, prace odnowieniowe oraz zagospodarowanie turystyczne na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice w roku 2025 w leśnictwach Dziewanna, Kaczeniec
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z pracami z zagospodarowania lasu, obejmującymi: grodzenie upraw przed zwierzyną, prace odnowieniowe oraz zagospodarowanie turystyczne na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice w roku 2025 w leśnictwach Dziewanna, Kaczeniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z pracami z zagospodarowania lasu, obejmującymi: grodzenie upraw przed zwierzyną, prace odnowieniowe oraz zagospodarowanie turystyczne na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice w roku 2025 w leśnictwach Dziewanna, Kaczeniec”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft