239357-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Kancelářské potřeby 2021
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKancelářské potřeby 2021
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na zajištění dodávek kancelářských potřeb (dále také jako „zboží“) dle požadavku a potřeb zadavatele. Předmětem zakázky je rovněž doprava zboží, tj. jeho doručení, a to až do konkrétní kanceláře v konkrétní pobočce či budově zadavatele. Rámcová dohoda s vybraným dodavatelem bude uzavřena na dobu čtyř let ode dne její účinnosti s předpokládaným zahájením plnění v březnu 2022.
Vorherige Bekanntmachung45791-2021
Interne Kennung21_ZAKÁZKA/32
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0003