See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartós bérlet és flottaüzemeltetés 2019
Beschreibung: Közbeszerzési eljárás lebonyolítása a hivatali szállítások ellátásához szükséges szolgálati gépjárművek tartós bérleti–flotta üzemeltetési feladataihoz.
Vorherige Bekanntmachung: 486882-2019
Interne Kennung: EKR000814672019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A közbeszerzési eljárás tárgya: a teljes futamidőre (48 hónap) Magyarország Állandó Képviselete az EU Mellett részére összesen 16 db — a)/1 1 db «Képviseletvezetői személygépjármű 1.», az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti személygépjárművek 9. felső kategóriába sorolt személyszállító, a)/2 2 db «Képviseletvezetői személygépjármű 2.», az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti személygépjárművek 8. felső-közép kategóriába sorolt személyszállító, b/1) 3 db «Delegációs feladatokat ellátó személygépjármű», az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti személygépjárművek 7. felső-közép kategóriába sorolt személyszállító, b/2) 3 db «Ügyintézői feladatokat ellátó személygépjármű», az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti személygépjárművek 7. felső-közép kategóriába sorolt személyszállító, c/1) 3 db, «Delegációs feladatok ellátó kibusz» az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti egyterű személygépjárművek 5. kategóriájába sorolt személyszállító c/2) 2 db, «Delegációs feladatok ellátó tárgyalóbusz.» az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti egyterű személygépjárművek 4. kategóriájába sorolt személyszállító d) 1 db, «Szállítási feladatokat ellátó haszongépjármű» az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti kisárúszállítók 2. kategóriájába sorolt haszon e) 1 db, «Szállítási feladatokat ellátó kishaszongépjármű» az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról szóló 14/2012 (VI. 8.) NFM utasítás szerinti kisárúszállítók 1. kategóriájába sorolt haszon Gépjármű beszerzése tartós bérleti szerződés keretében, a hozzá kapcsolódó flottakezelési szolgáltatások biztosításával a dokumentáció III. Műszaki leírás fejezetében foglaltaknak megfelelően. A műszaki leírás a-e) pontjain belül kizárólag csak azonos márka, az a/2), b/1, b/2, c/1) és c/2) alpontjain belül kizárólag csak azonos típusú, valamint azonos hengerűrtartalmú és teljesítményű gépjármű ajánlható meg. A Flottakezelő a gépjárműveket legkésőbb 30.11.2019.-ig köteles forgalomba helyezett állapotban, diplomatarendszámmal a Megrendelő birtokába adni.
Interne Kennung: EKR000814672019/1