See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oczyszczanie miasta w roku 2025
Beschreibung: Zamawiający zamawia, a Wykonawca przyjmuje do wykonania usługę w zakresie zadania pn.: „Oczyszczanie miasta w roku 2025”, w szczególności w zakresie określonym w Preliminarzu prac. Usługa, obejmuje: a) wykonywanie prac związanych z mechanicznym zamiataniem terenów miejskich w szczególności ulic, parkingów, zatok, placów, pasażów, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych, płyty Kopca, b) mechaniczne zamiatanie terenów miejskich z okazji świąt, pielgrzymek, c) utrzymanie czystości ze względu na imprezy okolicznościowe, święta, d) utrzymanie porządku i czystości na placu targowym na os. Powstańców Śląskich, e) zbieranie odpadów z poboczy dróg, f) czyszczenie, opryskiwanie i odchwaszczanie chodników, g) porządkowanie miejsc po kolizjach drogowych, h) zbieranie śmieci i zanieczyszczeń z terenów zielonych, i) utrzymanie w czystości placu i urządzeń przy ul. Karola Miarki wraz z myciem całego placu, j) wywóz odpadów z koszy ulicznych oraz z koszy na przystankach, k) montaż i demontaż koszy ulicznych, l) ręczne zamiatanie przystanków autobusowych, m) utrzymanie w czystości terenu po przykryciu rzeki Szarlejki, n) usuwanie odpadów, o) likwidacja dzikich wysypisk, p) załadunek, rozładunek, transport odpadów biodegradowalnych wraz z ich utylizacją, q) transport pozostałych materiałów wraz z ich załadunkiem i wyładunkiem oraz utylizacją.
Vorherige Bekanntmachung: 780054-2024
Interne Kennung: BZP.271.53.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001