2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Monsternamekasten
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst een overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die in staat is om gedurende de contractperiode te voorzien in de levering, plaatsing, het beheer, het onderhoud en – indien noodzakelijk – de vervanging van monsternamekasten. Daarbij staat het waarborgen van continuïteit, betrouwbaarheid en kwaliteit van de monstername-infrastructuur centraal. Levering en onderhoud van ongeveer 54 monsternamekasten gedurende maximaal 10 jaar.
Interne Kennung: 352278
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering en onderhoud monsternamekasten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is een overeenkomst te sluiten met één partij die in staat is het gevraagde te leveren c.q. uit te voeren. Aanbestedende dienst gunt de opdracht aan de inschrijver met de beste prijs kwaliteit verhouding, behoudens beëindiging van deze aanbesteding vóór gunning.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties