2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów
Beschreibung: Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest: odbiór i transport a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i odpadów zbieranych selektywnie z nieruchomości na terenie Gminy i Miasta Witkowo, na których: zamieszkują mieszkańcy, znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe (działki letniskowe w m. Gaj, Ostrowite Prymasowskie, Skorzęcin i Wiekowo), b) selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w m. Małachowo-Wierzbiczany, c) selektywnie zebranych odpadów komunalnych z terenów przeznaczonych do użytku publicznego, d) odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy i Miasta Witkowo, e) zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości pojemników oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów. 1.1. W ramach zadania wykonawca będzie odbierał i transportował: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne do instalacji komunalnej, b) odpady selektywnie zbierane od właścicieli nieruchomości, odbierane z PSZOK i z terenów przeznaczonych do użytku publicznego bezpośrednio lub za pośrednictwem innego zbierającego odpady do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach, c) odpady ulegające biodegradacji (bioodpady) do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów. Obowiązkiem Wykonawcy będzie przekazanie odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zbieranych selektywnie instalacji komunalnej wskazanej przez Zamawiającego. 1.2. Wykonawca wyposaży nieruchomości położone na terenie Gminy Witkowo, na których zamieszkują mieszkańcy i znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, PSZOK w Małachowie-Wierzbiczany oraz tereny przeznaczone do użytku publicznego w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów zbieranych w sposób selektywny, zgodnie z pkt 2.10. Opisu przedmiotu zamówienia. 1.3. Odpady o kodach: 20 03 01 (niesegregowane) i 20 02 01 (ulegające biodegradacji) wykonawca będzie transportował do URBIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bolesława Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno. Odpady o kodach: 20 03 07 (wielkogabarytowe), 16 01 03 (zużyte opony), 17 01 01 (z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek), 17 01 02 (gruz ceglany), 20 01 10 (odzież), 20 01 11 (tekstylia), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 07 (opakowania ze szkła) wykonawca będzie transportował do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o., ul. Rzemieślnicza 21, 62-540 Kleczew. Zamawiający może wskazać inne miejsce do przetransportowania odpadów o kodach 17 01 01, 17 01 02, na terenie Gminy i Miasta Witkowo. 1.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. Część 2: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie (teren niezamieszkały) o pow. 40,41.73 ha wraz z zabezpieczeniem niezbędnej ilości pojemników na odpady komunalne. Na terenie Ośrodka znajduje się około 8.000 stałych miejsc noclegowych. W weekendy, w czerwcu do Ośrodka przybywa znaczna ilość turystów z pobytem jednodniowym /w letnie upalne weekendy, niekiedy do Ośrodka przybywa ok. 25 tys. turystów/. W Ośrodku znajduje się ok. 55 stałych punktów gastronomiczno-handlowych i ok. 20 sezonowych punktów handlowych. 1.2. Na ww. terenie, szczególnie przy ciągach pieszo jezdnych w centralnej części Ośrodka, przy plaży oraz miejscach najbardziej uczęszczanych przez turystów /po uzgodnieniu z właściwym Organem – Zarządcą -Ośrodka/ należy rozstawić pojemniki o pojemności 240 l. w ilości min. 190 szt. w tym ok 40 szt. w kolorze żółtym. Pojemniki zaopatrzone w foliowe worki. W 15 punktach Ośrodka pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów – po 4 szt. w każdym miejscu przeznaczone do papieru, tworzyw sztucznych, szkła i odpadów ulegających biodegradacji. Do przedmiotu zamówienia należy także opróżnianie pojemników, które wykonawca rozstawi w różnych częściach Ośrodka, min. w 25 punktach wskazanych przez Zarządcę Ośrodka, w liczbie pojemników niezbędnych do składowania odpadów przy stosownej, codziennej częstotliwości ich opróżniania. Zalecane pojemniki o poj. 1100 l. w ilości około 2-5 szt. w każdym punkcie. Określona liczba pojemników niezbędna jest w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu. W pozostałym okresie w zmniejszonej ilości, lecz niezbędnej, umożliwiającej składowanie śmieci w każdej części Ośrodka. Pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów powinny znajdować się na terenie Ośrodka przez cały rok. Wykonawca ma za zadanie opróżniać również ok. 100 koszy ulicznych należących do Zamawiającego. 1.3. Opróżnianie pojemników winno odbywać się na bieżąco, tak by nie zalegały śmieci i nie stanowiły zagrożenia epidemiologicznego, natomiast w czerwcu, lipcu i sierpniu codziennie, a w razie potrzeby nawet kilka razy dziennie ze szczególnym uwzględnieniem sobót i niedziel. 1.4. Zabrania się sortowania śmieci na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. 1.5. Do obowiązku wykonawcy należy utrzymanie czystości wokół pojemników rozstawionych na terenie Ośrodka Wypoczynkowego oraz utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarnego pojemników. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za zniszczone pojemniki będące własnością wykonawcy. 1.6. Odpady o kodach: 20 03 01 (niesegregowane) i 20 02 01 (ulegające biodegradacji) wykonawca będzie transportował do URBIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bolesława Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno. Odpady o kodach: 20 03 07 (wielkogabarytowe), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych), 15 01 07 (opakowania ze szkła) wykonawca będzie transportował do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o.
Vorherige Bekanntmachung: 11651-2025
Interne Kennung: ITz.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Odbiór i transport odpadów z terenów zamieszkałych, działek letniskowych, PSZOK ...
Beschreibung: Część I zamówienia a) odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i odpadów zbieranych selektywnie z nieruchomości na terenie Gminy i Miasta Witkowo, na których: - zamieszkują mieszkańcy, - znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe (działki letniskowe w m. Gaj, Ostrowite Prymasowskie, Skorzęcin i Wiekowo), b) odbiór i transport selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w m. Małachowo-Wierzbiczany, c) odbiór i transport selektywnie zebranych odpadów komunalnych z terenów przeznaczonych do użytku publicznego, d) odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy i Miasta Witkowo, e) zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości pojemników oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów. 1.1. W ramach zadania wykonawca będzie odbierał i transportował: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne do instalacji komunalnej, b) odpady selektywnie zbierane od właścicieli nieruchomości, odbierane z PSZOK i z terenów przeznaczonych do użytku publicznego bezpośrednio lub za pośrednictwem innego zbierającego odpady do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, c) odpady ulegające biodegradacji (bioodpady) do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów. Obowiązkiem Wykonawcy będzie przekazanie odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zbieranych selektywnie instalacji komunalnej wskazanej przez Zamawiającego. 1.2. Wykonawca wyposaży nieruchomości położone na terenie Gminy Witkowo, na których zamieszkują mieszkańcy i znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, PSZOK w Małachowie-Wierzbiczany oraz tereny przeznaczone do użytku publicznego w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów zbieranych w sposób selektywny, zgodnie z pkt 2.10. Opisu przedmiotu zamówienia. 1.3. Odpady o kodach: 20 03 01 (niesegregowane) i 20 02 01 (ulegające biodegradacji) wykonawca będzie transportował do URBIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bolesława Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno. Odpady o kodach: 20 03 07 (wielkogabarytowe), 16 01 03 (zużyte opony), 17 01 01 (z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek), 17 01 02 (gruz ceglany), 20 01 10 (odzież), 20 01 11 (tekstylia), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 07 (opakowania ze szkła) wykonawca będzie transportował do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o., ul. Rzemieślnicza 21, 62-540 Kleczew. Zamawiający może wskazać inne miejsce do przetransportowania odpadów o kodach 17 01 01, 17 01 02, na terenie Gminy i Miasta Witkowo. 1.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. C.d. w SWZ.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0002
Titel: 2. Odbiór i transport odpadów z terenu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie
Beschreibung: Część II zamówienia 1.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie (teren niezamieszkały) o pow. 40,41.73 ha wraz z zabezpieczeniem niezbędnej ilości pojemników na odpady komunalne. Na terenie Ośrodka znajduje się około 8.000 stałych miejsc noclegowych. W weekendy, w czerwcu do Ośrodka przybywa znaczna ilość turystów z pobytem jednodniowym /w letnie upalne weekendy, niekiedy do Ośrodka przybywa ok. 25 tys. turystów/. W Ośrodku znajduje się ok. 55 stałych punktów gastronomiczno-handlowych i ok. 20 sezonowych punktów handlowych. 1.2. Na ww. terenie, szczególnie przy ciągach pieszo jezdnych w centralnej części Ośrodka, przy plaży oraz miejscach najbardziej uczęszczanych przez turystów /po uzgodnieniu z właściwym Organem – Zarządcą -Ośrodka/ należy rozstawić pojemniki o pojemności 240 l. w ilości min. 190 szt. w tym ok 40 szt. w kolorze żółtym. Pojemniki zaopatrzone w foliowe worki. W 15 punktach Ośrodka pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów – po 4 szt. w każdym miejscu przeznaczone do papieru, tworzyw sztucznych, szkła i odpadów ulegających biodegradacji. Do przedmiotu zamówienia należy także opróżnianie pojemników, które wykonawca rozstawi w różnych częściach Ośrodka, min. w 25 punktach wskazanych przez Zarządcę Ośrodka, w liczbie pojemników niezbędnych do składowania odpadów przy stosownej, codziennej częstotliwości ich opróżniania. Zalecane pojemniki o poj. 1100 l. w ilości około 2-5 szt. w każdym punkcie. Określona liczba pojemników niezbędna jest w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu. W pozostałym okresie w zmniejszonej ilości, lecz niezbędnej, umożliwiającej składowanie śmieci w każdej części Ośrodka. Pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów powinny znajdować się na terenie Ośrodka przez cały rok. Wykonawca ma za zadanie opróżniać również ok. 100 koszy ulicznych należących do Zamawiającego. 1.3. Opróżnianie pojemników winno odbywać się na bieżąco, tak by nie zalegały śmieci i nie stanowiły zagrożenia epidemiologicznego, natomiast w czerwcu, lipcu i sierpniu codziennie, a w razie potrzeby nawet kilka razy dziennie ze szczególnym uwzględnieniem sobót i niedziel. 1.4. Zabrania się sortowania śmieci na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. 1.5. Do obowiązku wykonawcy należy utrzymanie czystości wokół pojemników rozstawionych na terenie Ośrodka Wypoczynkowego oraz utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarnego pojemników. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za zniszczone pojemniki będące własnością wykonawcy. 1.6. Odpady o kodach: 20 03 01 (niesegregowane) i 20 02 01 (ulegające biodegradacji) wykonawca będzie transportował do URBIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bolesława Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno. Odpady o kodach: 20 03 07 (wielkogabarytowe), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych), 15 01 07 (opakowania ze szkła) wykonawca będzie transportował do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o., ul. Rzemieślnicza 21, 62-540 Kleczew. Ciąg dalszy w SWZ.
Interne Kennung: część 2