See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkanych z terenu gminy Kolbudy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych z terenu gminy Kolbudy, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001