239529-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – LA.261.9.2026 Sukcesywne dostawy szwów mechanicznych (staplerów), ładunków do staplerów i kapciuchownic wraz z nieodpłatnym użyczeniem generatora ultradźwięków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LA.261.9.2026 Sukcesywne dostawy szwów mechanicznych (staplerów), ładunków do staplerów i kapciuchownic wraz z nieodpłatnym użyczeniem generatora ultradźwięków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy szwów mechanicznych (staplerów), ładunków do staplerów i kapciuchownic wraz z nieodpłatnym użyczeniem generatora ultradźwięków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak