2. Verfahren
Verfahren
Titel: tryb zamówienia z wolnej ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 autobusu i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego z opcja wykupu
Interne Kennung: Dostawa i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego autobusu przeznaczonego do komunikacji miejskiej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego autobusu przeznaczonego do komunikacji miejskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego autobusu przeznaczonego do komunikacji miejskiej.
Menge: 1 Stück