239602-2026 - Ergebnis
Tschechien – Material für die Instandhaltung von Straßen – 02 DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel02 DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kationaktivní emulze pro provádění emulzních vysprávek na komunikacích II. a III. třídy do 30.10.2026. Veřejná zakázka je rozdělena na následující části: Část č. 1: Oblast Sever Část č. 2: Oblast Střed Část č. 3: Oblast Jih Část č. 4: Oblast Západ
Interne Kennung02 DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávání v rámci již zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky kationaktivní emulze .
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113900 Material für die Instandhaltung von Straßen
5. Los
LosLOT-0004
Titel02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Západ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kationaktivní emulze pro provádění emulzních vysprávek na komunikacích II. a III. třídy do 30.10.2026 na následující část Oblast Západ
Interne Kennung02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Západ
LosLOT-0003
Titel02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Jih
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kationaktivní emulze pro provádění emulzních vysprávek na komunikacích II. a III. třídy do 30.10.2026 na následující část Oblast Jih
Interne Kennung02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Jih
LosLOT-0002
Titel02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Střed
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kationaktivní emulze pro provádění emulzních vysprávek na komunikacích II. a III. třídy do 30.10.2026 na následující část Oblast Střed.
Interne Kennung02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Střed
LosLOT-0001
Titel02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ - Dílčí část 1 – oblast Sever
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kationaktivní emulze pro provádění emulzních vysprávek na komunikacích II. a III. třídy do 30.10.2026 na následující část Oblast Sever.
Interne Kennung02. DNS NA DODÁVKY KATIONAKTIVNÍ ASFALTOVÉ EMULZE PRO ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ