See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groot onderhoud sportvelden
Beschreibung: De bestaande overeenkomst voor het groot onderhoud en de veldrenovatie van sportvelden is per 31 december 2025 geëindigd. De daaropvolgende Europese aanbesteding, uitgevoerd in 2025, heeft niet geleid tot geldige inschrijvingen en is ingetrokken, waardoor heraanbesteding noodzakelijk is. Het was niet mogelijk om vóór aanvang van het onderhoudsjaar tot gunning van een nieuwe overeenkomst te komen. Om de continuïteit van het groot onderhoud en de veldrenovaties te waarborgen en veiligheids , kwaliteits en aansprakelijkheidsrisico’s te voorkomen, is het noodzakelijk een tijdelijke overbruggingsovereenkomst te sluiten met de zittende opdrachtnemer. De overbrugging vindt plaats onder ongewijzigde contractvoorwaarden en verandert de aard van de opdracht niet. De overbruggingsovereenkomst heeft een strikt tijdelijk karakter en geldt uitsluitend tot het moment waarop de heraanbesteding is afgerond en een nieuwe overeenkomst in werking treedt, met een uiterste einddatum van 1 januari 2027. De aangegeven waarde is een geschatte waarde.
Interne Kennung: WEE172
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad omzet verwachting €40.000,- per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging