239649-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall – Nízkoemisní nákladní vozidlo 26 t – svoz podzemních a polopodzemních kontejnerů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNízkoemisní nákladní vozidlo 26 t – svoz podzemních a polopodzemních kontejnerů
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka jednoho kusu speciálního nákladního vozidla v souladu se zákonem č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, v platném znění, složeného z podvozku a komunální pro svoz odpadů určené lisovací nástavby včetně manipulačního jeřábu
Interne Kennung01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka jednoho kusu speciálního nákladního vozidla v souladu se zákonem č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, v platném znění, složeného z podvozku a komunální pro svoz odpadů určené lisovací nástavby včetně manipulačního jeřábu.
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace