2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa-pieprzu czarnego całego, papryki mielonej ostrej, soli spożywczej mielonej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PIEPRZU CZARNEGO CAŁEGO, PAPRYKI MIELONEJ OSTREJ, SOLI SPOŻYWCZEJ MIELONEJ wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 ( dla Części: 1,2) do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: MAT/98/AW/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15872000 Kräuter und Gewürze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14410000 Steinsalz, 15872100 Pfeffer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1:Dostawa pieprzu czarnego całego, papryki mielonej ostrej
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1:MAT/98/AW/2025 Dostawa pieprzu czarnego całego, papryki mielonej ostrej, soli spożywczej mielonej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2:Dostawa soli spożywczej mielonej
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2: MAT/98/AW/2025 Dostawa pieprzu czarnego całego, papryki mielonej ostrej, soli spożywczej mielonej