239728-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Organizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego”. Zamówienie przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Sprawny Urząd” Szkolenia dla pracowników JST i ich jednostek z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego lata 2024-2026 nr FESL.05.14-IP.02-0763/23-002, dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021 – 2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Działanie FESL.05.14-Usługi rozwojowe dla kadr administracji samorządowej. Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami.
Interne KennungZGiPSP.271.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSZKOLENIA Z ZAKRESU FUNDUSZY UNIJNYCH W NOWEJ PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ NA LATA 2021-2027 ORAZ ROZLICZANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE
BeschreibungZamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami zgodnie z SWZ.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelSZKOLENIA Z ZAKRESU ROZWOJU OSOBISTEGO PRACOWNIKA
Interne KennungCzęść II