239774-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługi przygotowywania i wydawania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „Skrzat” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi przygotowywania i wydawania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „Skrzat” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywienia dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „SKRZAT” przy ul. Westerplatte 1/11 w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną.
Vorherige Bekanntmachung117850-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 275 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.), w związku z art. 359 pkt 1), o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywienia dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „SKRZAT” przy ul. Westerplatte 1/11 w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną.