239781-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen – KO/L/19/26/LO/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKO/L/19/26/LO/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej
Beschreibung1.Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie urologii w popołudniowej Poradni Urologicznej mieszczącej się w Specjalistycznej Przychodni Onkologicznej DCOPiH we Wrocławiu (m.in. biopsje starcza oraz konsultacje urologiczne) w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, przez jeden dzień w tygodniu (czwartek), w godzinach 14:30 – 19:00, zgodnie z harmonogramem czasu pracy.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001