See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, na „Obszarach A, B, C” w okresie od czerwca 2025 r. do marca 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia składa się z 3 części i obejmuje: 1) Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze A”(część 1 zamówienia); 2) Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze B”(część 2 zamówienia); 3) Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze C”(część 3 zamówienia). 2. Przedmiot zamówienia określają: 1) Warunki realizacji umowy oraz standardy jakościowe wykonania prac - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik 2a do SWZ (część 1 zamówienia), załącznik 2b do SWZ (część 2 zamówienia), załącznik 2c do SWZ (część 3 zamówienia); 3) Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi – załącznik nr 3a do SWZ (część 1 zamówienia), załącznik nr 3b do SWZ (część 2 zamówienia), załącznik nr 3c do SWZ (część 3 zamówienia); 4) Wykaz obiektów – załącznik nr 4a do SWZ (część 1 zamówienia), załącznik nr 4b do SWZ (część 2 zamówienia), załącznik nr 4c do SWZ (część 3 zamówienia).
Interne Kennung: ZTP-IV.26.12.2025.ECHZp–12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze A”(część 1 zamówienia)
Beschreibung: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze A”(część 1 zamówienia)
Interne Kennung: Obszar A
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji umowy z opcji (w trybie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), zgodnie z którym Zamawiający może zlecić Wykonawcy za dodatkowym wynagrodzeniem, prace związane z przedmiotem zamówienia, w zakresie opisanym w załączniku nr 3a do SWZ - Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi prawo opcje.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze B”(część 2 zamówienia).
Beschreibung: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze B”(część 2 zamówienia).
Interne Kennung: Obszar B
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji umowy z opcji (w trybie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), zgodnie z którym Zamawiający może zlecić Wykonawcy za dodatkowym wynagrodzeniem, prace związane z przedmiotem zamówienia, w zakresie opisanym w załączniku nr 3b do SWZ - Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi prawo opcje.
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze C”(część 3 zamówienia).
Beschreibung: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem czystości oraz zimowym utrzymaniem dróg gminnych i innych terenów w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze C”(część 3 zamówienia).
Interne Kennung: Obszar C
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji umowy z opcji (w trybie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp), zgodnie z którym Zamawiający może zlecić Wykonawcy za dodatkowym wynagrodzeniem, prace związane z przedmiotem zamówienia, w zakresie opisanym w załączniku nr 3c do SWZ - Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi prawo opcje.