See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie regularnej komunikacji autobusowej na terenie Gminy Wieliszew, polegające na wykonywaniu autobusowych usług przewozowych w zakresie transportu publicznego na liniach komunikacyjnych: 1) Komornica - Skrzeszew - Chotomów - PKP Legionowo Przystanek o długości ok. 12,9 km, 2) Janówek Pierwszy - Skrzeszew - Wieliszew Centrum/Legionowo Starostwo Powiatowe/ o długości 22,70 lub 30 km 3) Sikory - Poddębie - PKP Wieliszew Centrum o długości ok. 23 km.
Interne Kennung: ZZP.271.1.9.2026.PR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung