2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE Moravský Žižkov
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je zadávána metodou „Design & Build“, tzn. že v první fázi vybraný dodavatel nejprve zpracuje realizační/prováděcí projektovou dokumentaci ve stupni pro provedení stavby, která musí být před samotným zahájením realizace odsouhlasená Zadavatelem. Následně vybraný dodavatel ve druhé fázi zajistí úplné, funkční a bezvadné dodání díla, včetně provedení všech stavebně-montážních prací. Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka a instalace fotovoltaických panelů, vč. konstrukce pro jejich umístění a veškerého potřebného materiálu, výrobků, konstrukcí a zařízení nutných pro řádné dodání provozuschopné fotovoltaické elektrárny, napojení fotovoltaických panelů na střídače, instalace bateriových uložišť a následné napojení do stávajících rozvodů vybraných obecních budov a uvedení FVE do provozu. Součástí předmětu plnění je také vypracování realizační/prováděcí projektové dokumentace ve stupni pro provedení stavby a projektové dokumentace skutečného provedení stavby. Dodávka a instalace bude provedena na těchto obecních budovách: • Budova Základní školy – Bílovská 78, 691 01 Moravský Žižkov, parc. č. st. 4/1 k.ú. Moravský Žižkov Elektrárna je navržena z celkem 54 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí 24,84 kWp. • Budova pošty – Břeclavská 222, 691 01 Moravský Žižkov, parc. č. st. 884 k.ú. Moravský Žižkov Elektrárna je navržena z celkem 36 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí 16,56 kWp. • Budova tělocvičny – Za Školou 478, 691 01 Moravský Žižkov, parc. č. st. 4/2 k.ú. Moravský Žižkov Elektrárna je navržena z celkem 36 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí 16,56 kWp. • Budova Mateřské školy - U Školky 340, 691 01 Moravský Žižkov, parc. č. st. 447 k.ú. Moravský Žižkov Elektrárna je navržena z celkem 34 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí 15,64 kWp. • Budova Kulturního domu – Za Školou 445, 691 01 Moravský Žižkov, parc. č. st. 1124 k.ú. Moravský Žižkov Elektrárna je navržena z celkem 36 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí 16,56 kWp. • Budova obecních bytů – U Bytovek 563, 691 01 Moravský Žižkov, parc. č. st. 1126/2 k.ú. Moravský Žižkov Elektrárna je navržena z celkem 58 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí 26,68 kWp. Realizace FVE bude také prováděna v souladu s vyhláškou č. 114/2023 Sb., o požadavcích na bezpečnou instalaci výrobny elektřiny využívající obnovitelné zdroje energie s instalovaným výkonem do 50 kW. Výchozím podkladem pro zpracování nabídky účastníka je část III Technické podmínky (Studie stavebně technologického řešení ke každému obecnímu objektu uvedenému výše). Technické řešení uvedené v části III Technické podmínky (Studie stavebně technologického řešení) je řešení pouze navrhované. Zadavatel tak nestanovuje konkrétní technické řešení díla. Zadavatel umožňuje i jiné technologické řešení dodané FVE, a to za dodržení předpokladu navržených minimálních výkonů panelů uvedených ve Wp, za dodržení minimálního stanoveného celkového výkonu FVE uvedeného v kWp u každého jednotlivého objektu, minimální kapacity baterie, umístěním a orientace FVE a technických požadavků a záruk uvedených v této zadávací dokumentaci a obchodních podmínek a za dodržení podmínek všech relevantních parametrů z programu: "Modernizační fond", program "2. Nové obnovitelné zdroje v energetice (RES+)", výzva č. Modf – RES+ č. 3/2022. Instalace musí respektovat požadavky dle vyhlášky č. 114/2023 Sb. o požadavcích na bezpečnou instalaci výrobny elektřiny využívající obnovitelné zdroje energie s instalovaným výkonem do 50 kW. Případné technologické řešení uchazeče se tak projeví v předloženém výkazu výměr – oceněném soupisu prací.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0003