239910-2026 - Ergebnis
Polen – Audiovisuelle Geräte – (DFP.271.16.2026.AMW) Zakup pomocy edukacyjnych (flipcharty wraz ze stojakiem) wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu medycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel(DFP.271.16.2026.AMW) Zakup pomocy edukacyjnych (flipcharty wraz ze stojakiem) wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu medycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup pomocy edukacyjnych (flipcharty wraz ze stojakiem) wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ (wzór umowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung121782-2026
Interne KennungDFP.271.16.2026.AMW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titel(DFP.271.16.2025.AMW) Zakup pomocy edukacyjnych (flipcharty wraz ze stojakiem) wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu medycznego
Beschreibung1. Flipchart - 10 sztuk ; 2. Stojak - 10 sztuk.