239914-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Interne Kennung145/2026/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungZestaw ultrasonograficzny z bezprzewodowymi sondami: liniową i convex wraz z niezbędnym osprzętem
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungZestaw mikroskopowy składający się z mikroskopu konsultacyjnego z torem wizyjnym wraz z laptopem, kamerą mikroskopową oraz monitorem
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungAparat do kapilarnej elektroforezy kwasów nukleinowych
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungGoniometr optyczny, przeznaczony do badania kątów zwilżania, energii powierzchniowej ciał stałych wraz z niezbędnym wyposażeniem, oprogramowaniem sterującym oraz dokumentacją techniczną
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungKomora klimatyczna do badań entomologicznych (specjalistyczne urządzenie laboratoryjne, które precyzyjnie symuluje i kontroluje warunki temperatury oraz wilgotności, służące do utrzymania owadów przy długotrwałych i stabilnych warunkach mikrośrodowiskowych)