2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochlazování kanceláří budovy B MěÚ Nový Bor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení ochlazování vybraných kanceláří po jednotlivých podlažích, pomocí systému přímého (kompresorového) chlazení. Klimatizační systém bude tzv.„VRF“, s možností volby dvou režimů, pouze chlazení, nebo pouze vytápění. Primárně je však zařízení navrhováno pro ochlazování. Vnitřní klimatizační jednotky budou nástěnné, podstropní, v klientské hale v 1.np kazetové. Venkovní kondenzační jednotky budou umístěny za přilehlým objektem garáže, nad úrovní 1.np (terénu). Od vnitřních jednotek chlazení je nutno odvést kondenzát. Zadavatel dále upozorňuje na to, že instalace klimatizačního systému bude probíhat za běžného provozu budovy. Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1