239952-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – "Budowa drogi tymczasowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą” w ramach projektu pn. „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Budowa drogi tymczasowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą” w ramach projektu pn. „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa drogi tymczasowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą” w ramach projektu pn. „PRZYLĄDEK POMERANIA Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu". Szczegółowy zakres rzeczowy i warunki realizacji przedmiotowego zamówienia zostały opisane w załącznikach do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia” oraz pn. „projekt Kontraktu”.
Interne KennungNZP-092/1/IB-II-2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Budowa drogi tymczasowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą” w ramach projektu pn. „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa drogi tymczasowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą” w ramach projektu pn. „PRZYLĄDEK POMERANIA Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu". Szczegółowy zakres rzeczowy i warunki realizacji przedmiotowego zamówienia zostały opisane w załącznikach do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia” oraz pn. „projekt Kontraktu”. Termin realizacji zamówienia: Roboty zostaną ukończone w ustalonym Czasie na Ukończenie, to jest 10 miesięcy od Daty Rozpoczęcia z uwzględnieniem terminu wykonania poszczególnych Odcinków: • Odcinek I – 5 m-cy od Daty Rozpoczęcia, • Odcinek II - 9 m-cy od Daty Rozpoczęcia, • Odcinek III - 10 m-cy od Daty Rozpoczęcia. (Data zawarcia Kontraktu przez obie Strony stanowi jednocześnie Datę Rozpoczęcia) Okres rękojmi i gwarancji jakości dla robót budowlanych: Wykonawca udzieli Zamawiającemu rękojmi i pisemnej gwarancji jakości na wykonany przedmiot Kontraktu, na warunkach określonych w Karcie Gwarancyjnej – Część VI projektu Kontraktu, na okres 60 miesięcy od daty wystawienia Świadectwa Przejęcia, o którym mowa w klauzuli 10.1 projektu Kontraktu. Zamawiający nie dopuszcza aby Wykonawca powierzył wykonanie części zamówienia podwykonawcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz mają siedzibę albo miejsce zamieszkania w innych państwach niż państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych””; ani aby podwykonawca powierzył wykonanie części zamówienia dalszym podwykonawcom pochodzącym z „państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen