2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy KD Chlumčany - 2. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební konstrukce a materiály, pomocné výrobky pro konstrukce, elektroinstalační práce a další nutné činnosti k dokončení akce "stavební úpravy KD Chlumčany", když tyto činnosti byly zjištěny během stavebních úprav stavby Kulturního domu.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel se v souladu s § 63 odst. 5 ZZVZ rozhodl použít jednací řízení bez uveřejnění, neboť je to nezbytné v důsledku krajně naléhavé okolnosti, kterou zadavatel nemohl předvídat a ani ji nezpůsobil, což vyplývá i ze závěru znaleckého posudku ZP 2371/2024, a nelze dodržet lhůty pro otevřené řízení, užší řízení nebo jednací řízení s uveřejněním.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavební úpravy KD Chlumčany – 2. etapa
Interne Kennung: JRBU