2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbestrijding 2026 - 2032 gemeente Uitgeest
Beschreibung: Wij willen met één ondernemer een overeenkomst afsluiten voor Gladheidbestrijding gemeente Uitgeest. Deze raamovereenkomst zal ingaan op 1 mei 2026. Het strooiseizoen loopt van 1 november tot en met 15 april conform het Programma van Eisen moeten organiseren en uitvoeren. De gladheidbestrijding vindt plaats in de gemeente Uitgeest op de wegen en fietspaden die staan gemeld op de Strooiroutekaarten die als bijlagen bij deze aanbesteding digitaal zijn toegevoegd (zie Programma van Eisen). De opdrachtnemer moet zelf een optimale strooiroute per voertuig bepalen aan de hand van deze kaarten. 300.000,- bij looptijd 24 en verlengingen 2 x 24 maanden
Interne Kennung: Z25 242557
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen