240000-2026 - Wettbewerb
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Zakup usługi gastronomicznej, konferencyjnej i hotelarskiej dla uczestników spotkania branżowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi gastronomicznej, konferencyjnej i hotelarskiej dla uczestników spotkania branżowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi gastronomiczne konferencyjne i hotelarskie dla uczestników spotkania branżowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
Interne Kennung71/BF/26/MR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi gastronomiczne konferencyjne i hotelarskie dla uczestników spotkania branżowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.