2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project vergroening Teylingen
Beschreibung: De gemeente Teylingen wil in een periode van vier jaar vergroenen door het aanplanten van 1000 extra bomen. Voor deze opdracht is de gemeente op zoek naar een adviesbureau die het uitvoeringsprogramma hiervoor kan verzorgen. Potentiële plantlocaties dienen in beeld te worden gebracht en er zal bepaald moeten worden wat er nodig is om een duurzame groeiplaats in te richten. Er dient hierbij zoveel mogelijk draagvlak gecreëerd te worden onder inwoners en bedrijven. Om dit te behalen is er een goede programmering, afstemming, communicatie en participatie vereist.
Interne Kennung: HLT TEY 202405 PRJ-2400146
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Teylingen wil in een periode van vier jaar vergroenen door het aanplanten van 1000 extra bomen. Voor deze opdracht is de gemeente op zoek naar een adviesbureau die het uitvoeringsprogramma hiervoor kan verzorgen. Er dient zoveel mogelijk draagvlak gecreëerd te worden onder inwoners en bedrijven. Om dit te behalen is er een goede programmering, afstemming, communicatie en participatie vereist. Waar mogelijk wordt er integraal gewerkt, om zo efficiënt mogelijk en met minimale overlast het werk uit te voeren. Potentiële plantlocaties dienen in beeld te worden gebracht en er zal bepaald moeten worden wat er nodig is om een duurzame groeiplaats in te richten. Gedurende het project worden er opdrachten in GRIB klaargezet voor een externe aannemer voor de aanleg van groeiplaatsen en het aanplanten van de bomen.
Interne Kennung: 1