See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania Asseco i IT Cell
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji w stosunku do eksploatowanego w Urzędzie miejskim i pozostałych jednostkach organizacyjnych oprogramowania Asseco o IT Cell
Vorherige Bekanntmachung: 101784-2026
Interne Kennung: ZP.271.8.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji w stosunku do eksploatowanego w Urzędzie Miejskim i pozostałych jednostkach organizacyjnych oprogramowania Asseco i IT Cell
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware